Kolekcje twórcy:
Wszystkie
Piękny i okazały pierścień wykonany techniką wire wrapping z agatem o malinowo różowej barwie w oprawie z oksydowanego i polerowanego srebra próby 999 i 930. Wymiary: wysokość głównego elementu ozdobnego 2 cm , szerokość elementu 1,70 cm , średnica wewnętrzna(...)
Kolczyki sztyfty z pięknymi lazurowymi apatytami w oprawie srebrnej prób 999 , 930 i 925 . Kolczyki zostały wykonane zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientką. Dziękuję :)
Kolczyki z pięknymi fasetowanymi kroplami granatu w oprawie srebrnej prób 999 , 930 i 925 . Kolczyki zostały wykonane zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientką. Dziękuję :)
Długie , efektowne kolczyki misternie wykonane technika wire wrapping z oksydowanego i polerowanego srebra (próba 925-sztyfty,930,999). Głównymi elementami są fasetowane kulki i piękna kropla zielonego onyksu. Wymiary: długość 6,8 cm , szerokość 3 cm , waga jednego(...)
Okazały wisior w nieco ekscentrycznej , smukłej formie i elektryzującej kolorystyce. Główny element to duży i efektowny cytryn o przepięknym szlifie , który został zamknięty w ramie z oksydowanego na grafit srebra prób 930 i 999 . Dodatkową ozdobą stały się delikatne ,(...)
Zamówienie Specjalne - Lunarieen
twórca: Lunarieen
Biżuteria wykonana zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientką. Dziękuję :)
Kolczyki wykonane techniką wire wrapping z kontrastującą kaskadą karneoli , turkusów i apatytów . Kolczyki zostały zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientką. Dziękuję :)
Kolczyki z pięknymi ametystami w oprawie z oksydowanego i polerowanego srebra . Kolczyki zostały wykonane zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientką. Dziękuję :)
Misternie wykonane kolczyki w technice wire wrapping z apetycznymi karneolami w oksydowanym i polerowanym srebrze prób 999 , 930 i 925 . Wymiary: długość 6,2 cm , szerokość 2, 6 cm ,waga jednego kolczyka 6,5 g.
Śliczne , pełne romantyzmu kolczyki z chalcedonami w bardzo intensywnym kolorze różu w oprawie z oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 930 ( sztyft 925 ) .Wymiary : długość kolczyków 7,3 cm , szerokość 3,2 cm , waga jednego kolczyka 5,5 g.
Gallarieen
twórca: Lunarieen
Misterny pierścień wykonany techniką wire wrapping z kwarcem london blue w oprawie z oksydowanego i polerowanego srebra prób 930 i 999. Wymiary:obwód regulowany , rozmiar wyjściowy 18, wysokość pierścienia 22 mm.
Długie i smukłe kolczyki wykonane od podstaw ręcznie techniką wire wrapping z ametystami w misternej oprawie z oksydowanego i polerowanego srebra prób 930 , 999 i 925. Wymiary: długość kolczyków 8 cm , szerokość 2,4 cm , waga jednego kolczyka 6,2 g.
Efektowny pierścień utworzony z misternych splotów srebra prób 999 i 930 z fasetowaną markizą ametystu w bardzo jasnym , delikatnym kolorze lawendy . Pierścień prezentuje się bardzo dostojnie i wytwornie na dłoni.Całość jest oksydowana i starannie wypolerowana.(...)
Astralieen
twórca: Lunarieen
Misternie wykonany naszyjnik , którego głównym elementem jest cyrkonia w kształcie łzy zamknięta w oprawie z oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 930. Zapięcie wykonane zostało ręcznie i ozdobione przepiękną , dużą oponką cytrynu i koralikiem bali.Wymiary:(...)
Mroczny i tajemniczy naszyjnik wykonany od podstaw ręcznie , którego głównym elementem jest kwarc SWISS BLUE o pięknym intensywnym lazurowym kolorze , zamknięty w oprawie z oksydowanego i polerowanego srebra prób 999 i 930.Wisior zawisł na łańcuszku o długości 50 cm(...)
Długie ,bogate i okazałe kolczyki o ażurowych bazach ozdobione kaskadami minerałów w pięknych ciepłych kolorach fuksji i różu kwarcu rubinowego , fioletu ametystu ,niebieskiego kwarcu mystic oraz granatu .Całość została zoksydowana i wypolerowana . Wymiary:długość(...)
Crimsoneette
twórca: Lunarieen
Wisior wykonany zgodnie z indywidualnymi zaleceniami klienta.Serdecznie dziękuję:)
Xantiareel
twórca: Lunarieen
Wyjątkowy ,bardzo okazały i duży pierścień wykonany od podstaw ręcznie z oksydowanego i polerowanego srebra prób 930 i 999 . Wymiary: wysokość pierścienia na zewnętrznych krawędziach 3,80 cm , obwód pierścienia regulowany . Gorąco polecam:)
Pharieel II
twórca: Lunarieen
Piękne i eleganckie kolczyki wykonane techniką wire wrapping z nietypowo osadzonymi markizami cytrynu oraz kroplami tego samego kamienia w oprawie z oksydowanego i polerowanego srebra prób 930 i 999, sztyft 925.Całość oksydowana i starannie wypolerowana.(...)
Ibrahil II
twórca: Lunarieen
Wisior wykonany zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientką. Serdecznie dziękuję:)