Oryginalne kolczyki wyplecione w formie srebrnych filigranów ozdobionych fasetowanym onyksem. Delikatne, bardzo kobiece. Lekkie, poruszają się przy każdym ruchu. Delikatnie zoksydowane i wypolerowane. Długość całkowita: 6 cm Długość plecionego elementu: 5 cm.
Kolczyki wyplecione z drobniutkich srebrnych kuleczek pr. 925 oraz 6mm kul fasetowanego rubinu. Oksydowane i przetarte srebro pięknie kontrastuje z kolorem kamienia. Zawieszone na wygodnych, zamykanych biglach. Na zamówienie mogę wykonać dodatkowo wisiorek do kompletu.(...)
Koronkowa oprawa czerwonej ( w ciepłym odcieniu) perły seashell. Zaweszone na wygodnych, zamykanych biglach angielskich. Kolczyki są lekkie i sztywne. Średnica plecionego elementu - 2,5 cm, długość całkowita - 4,0 cm. Biżuterię wysyłam w eleganckim, jubilerskim(...)
72 PLN
Calcata
twórca: Extrano
Urokliwe, długie kolczyki w formie dzwoneczków wyplecionych z fasetowanych granatów, onyksów oraz srebra 925 , zawieszonych na długich łańcuszkach. Bigle maja mostek zabezpieczający kolczyki przed przesuwaniem się w uchu. Srebro nie jest oksydowane, na życzenie mogę(...)
72 PLN
Palazzolo
twórca: Extrano
Bogate, ale wciąż delikatne i zwiewne kolczyki w odcieniach złota. Kobieca, wyrafinowana ozdoba. Długość całkowita 4,7 cm. Średnica plecionego elementu - 3,5 cm Bigle w kolorze zlotym. Na życzenie zamienię ja na bigle ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym.(...)
72 PLN
Scaletta - długie kolczyki
twórca: Extrano
Bogate w formie kolczyki wyplecione z kilkunastu kolorów korali Miyuki i Toho w odcieniach fioletu, zgaszonego różu i srebra. Zwracające uwagę, dodadzą uroku każdej kreacji. Lekkie. Zawieszone na biglach angielskich ze stali chirurgicznej. Długość całkowita 7,5 cm.(...)
72 PLN
Lirio - długie w fuksji
twórca: Extrano
Długie, efektowne kolczyki w kontrastowych kolorach: czerni i fuksji. Drobiazg, który przyciągnie uwagę! Będą pasowały tak do wieczorowej, czarnej kreacji, jak i na co dzień. Zawieszone na wygodnych, zamykanych biglach angielskich. Długość całkowita - 7,5 cm.(...)
Kolczyki w formie trójkątów wyplecione z wysokiej jakości korali Miyuki w metalicznych odcieniach platyny, różu i bordo tworzących cieniowany wzór. Długość całkowita - 3,5 cm. Zawieszone na zamykanych angielskich biglach. Kolczyki są bardzo lekkie, jeden waży ok. 1,4g.(...)
72 PLN
be small: iolit
twórca: orangecountry
Delikatne kolczyki wykonane całkowicie w srebrze próby 925, na bazie wysokiej jakości iolitów [szlif AAA] ,długość kolczyków to około 2 cm. w komplecie niewielkie silikonowe zatyczki. Proste a zarazem delikatne i eleganckie - pasują zarówno do tzw. małej czarnej, jak i(...)
Maleńkie, koronkowe sztyfty dla dorosłych kobiet i małych dziewczynek. Kryształ w otoczeniu srebrnych, fasetowanych charlottes.Z tyłu wykończone wysokogatunkowym, cieniutkim zamszem. Średnica plecionego elementu - 1cm.
72 PLN
Adelfia
twórca: Extrano
Rivoli w kolorze Fuchsia, najmodniejszym kolorze tej wiosny, w srebrnej oprawie (srebro pr. 925). Obok tych kryształów nie można przejść obojętnie. Oryginalna, delikatna ozdoba. Tył kryształów pokryty warstwą w kolorze srebra, również jest opleciony srebrnymi(...)
72 PLN
Landriano
twórca: Extrano
Wyjątkowa biżuteria: kryształy Swarovskiego w oprawie ze srebra i korali Miyuki Delica. Rivoli w kolorze Tanzanite, czystego, chłodnego fioletu, oprawa w kolorze szarofioletowym z akcentami purpury i granatu. Obok tych kryształów nie można przejść obojętnie! Będą(...)
72 PLN
96 PLN
o! kolczyki koła nieregularne...
twórca: Bieniek
o! Minimalistyczne kolczyki koła miejscami nieregularne. Wykonane ręcznie ze srebra próby 925. Srebro oksydowane i polerowane. Delikatne w formie, z zachowaniem zróżnicowanej faktury. Przy ruchu łapią błyski i subtelnie kołyszą. Średnica kół od 4,4 cm do 2,3 cm.(...)
72 PLN
Różyczki Morelowe
twórca: Kasia Rutkowska
Urocze, subtelne kolczyki wykonane ze srebra pr. 925 i 999 oraz ślicznie rzeźbionych akrylowych różyczek w pastelowym kolorze. Różyczki wielkości 8x6mm, ciekawie oprawione w srebro, są zawieszone na długich biglach w kształcie rybek. Całość oksydowana, przetarta i(...)
72 PLN
Różyczki Pąsowe
twórca: Kasia Rutkowska
Urocze, subtelne kolczyki wykonane ze srebra pr. 925 i 999 oraz ślicznie rzeźbionych akrylowych różyczek w pąsowym odcieniu. Różyczki wielkości 8x6mm, ciekawie oprawione w srebro, są zawieszone na długich biglach w kształcie rybek. Całość oksydowana, przetarta i(...)
Średnica plecionego elementu - 2,8 cm, Długość całkowita - 4,0 cm. Biżuterię wysyłam w eleganckim, jubilerskim pudełeczku, odpowiednim również jako opakowanie prezentu.
72 PLN
Kwiat Onyksu Kolczyki
twórca: Kasia Rutkowska
Kolczyki wykonane zostały ręcznie ze srebra (w tym urocze, ręcznie robione kwiatuszki) oraz pięknych czarnych kul onyksu. Długość całkowita - 3,4cm. Oksydowane i przetarte. Doskonale komponują się z bransoletką, również prezentowaną w mojej galerii.
72 PLN
Lorelei - kolczyki
twórca: Verha
Kolczyki wykonałam pracochłonną techniką chainmaille z własnoręcznie zrobionych, miedzianych ogniwek oraz 4 mm kryształów Swarovskiego w kolorach: Golden Shadow, Padparadscha i Red Magma. Bigle srebrne (pr.925), angielskie, na życzenie mogę wymienić na inne. Całość(...)
72 PLN
Madeleine - kolczyki
twórca: Verha
Kolczyki wykonałam pracochłonną techniką chainmaille z własnoręcznie zrobionych, miedzianych ogniwek, oraz 7mm fasetowanych łezek granatu wysokiej jakości. Bigle srebrne (pr.925), angielskie (na życzenie mogę wymienić na inne). Całość oksydowana i wypolerowana. Długość(...)
72 PLN
Caroline- kolczyki
twórca: Verha
Niewielkie kolczyki wykonane w technice chainmaille z miedzi i 16mm kryształów Swarovskiego w kolorze Ruby, które pięknie połyskują. Uroku dodają im ogniwka wykonane z własnoręcznie skręconego drutu. Całość oksydowana i przetarta. Bigle: sztyfty + baranki srebrne(...)