
2290 PLN
ZIELONY WISIOR ZE SREBRA,CERAMIKI I SZMARAGDU
twórca: Sztuk Kilka
Ekskluzywny wisior - ćma, wykonany ze srebra próby 925 i 999 oraz ceramiki krystalicznej*. Ażur ręcznie wycięty ze srebra wypełniłam szklaną emalią* w odcieniach zieleni i rubinowego różu. W tle umieściłam porcelanowy element o zielonej powierzchni a nad nimi mieni się(...)
334 PLN
SREBRNY WISIOR Z SUROWYM SZMARAGDEM
twórca: LIKIKO Jewellery
Niepowtarzalny srebrny wisior z surowym szmaragdem pochodzącym z Etiopii. Wisior posiada organiczną fakturę inspirowaną naturą oraz nieregularny kształt. Wyrób został wykonany ręcznie ze srebra próby 999 w jednym egzemplarzu. Całkowita waga wyrobu (bez łańcuszka) to(...)
299 PLN
Spear
twórca: Anna Mroczek
Kamień o stożkowym końcu, zwężający się ku górze, agat pokryty tytanem - opleciony srebrem [999, 925]. Unikalny, intrygujący i przyciągający wzrok. Barwa kamienia: złoty, seledyn, zieleń, niebieski. Maleńkie dodatki to szmaragdy, apatyt oraz zielony onyks. Długość(...)
84 PLN
mentis...
twórca: leonasch
Wisiorek wykonany od podstaw w technice wire wrapping. Materiały użyte do jego stworzenia: miedź, plaster agatu z kwarcem oraz maleńkie fasetowane kuleczki szmaragdu. Jego wymiary to 6,8cm/3,0cm w najszerszym miejscu. Całość mocno oksydowana i wypolerowana. Praca(...)
Znaleziono 4, wyświetlono od 1 do 4, strona 1 z 1
1 
