Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Honey - Naszyjnik Kwarc Cytryn Perły Srebro

Honey - Naszyjnik Kwarc Cytryn Perły Srebro

Autor

Kuźnia Nehesi

      

+ koszt przesyłki: 8.70 PLN (więcej informacji)

Honey - Naszyjnik Kwarc Cytryn Perły Srebro

Elegancki Srebrny naszyjnik wykonany na srebrze próby 999 oraz 925. Użyłam do jego wykonania 10 sztuk fasetowanych poduszek, 8 fasetowanych kropli i 3 sztuki kuli Kwarcu Miodowego, 14 sztuk fasetowanych poduszek w kształcie owali i kwadratów oraz kuli Kwarcu Crystal. Zwieńczeniem naszyjnika jest piękna ogromna fasetowana łza 18/25 mm Kwarcu Crystal otoczona przez kaskadę składającą się z fasetowanych oponek Cytrynu, Kwarcu, Pereł Keshi i Biwa, długość briolety z kulami 6 cm. Wszystko zawieszone na srebrnych ręcznie wykonanych szpilkach próby 999. Długość całkowita naszyjnika to 50 cm w tym 6 cm łańcuszka regulacyjnego zakończonego centymetrową fasetowaną cebulką kwarcu Miodowego, do tego dochodzi 6 cm częśći wiszącej z brioletą. zapięcie typ CHP 9 srebro próby 925. Jest to jeden z moich największych projektów przez ilość kamieni jakie użyłam. Pozdrawiam - Nehesi

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (8.70 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: