Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Na ramię > Czarna barakuda

Czarna barakuda

Autor

Maja Łagoda

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Czarna barakuda

Piękna, duża torba uszyta z czarnej skóry wytłaczanej we wzór krokodyla. Skóra dosyć sztywna, raczej matowa. Przód i tył takie same, tzn. z jednego kawałka. Uchwyty dł. ok. 33 cm do noszenia w ręku i na przedramieniu. Pasek z łańcuchem dł. 86 cm (dł. uniwersalna, tzn. można nosić na skos i normalnie na ramieniu, ale na życzenie mogę go wydłużyć lub skrócić). Zapinana na zamek. Wyłożona podszewką we wzór węża. Wewnątrz kieszonka na komórkę oraz kieszeń zapinana na zamek. Dno usztywnione, na dnie metalowe nóżki. Wymiary: szer. 43 cm, wys. 31 cm, gł. 13 cm. Powstała w jednym egzemplarzu.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: