Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > dekory barokowa mozaika

dekory barokowa mozaika

      
288 PLN
+ koszt przesyłki: 17.00 PLN (więcej informacji)

dekory barokowa mozaika

Zestaw okrągłych dekorów ( 54 sztuk okrągłych dekorów i elementy wypełniające) uformowanych ręcznie z ciemnej gliny, kafle zdobione są ornamentem odciśniętym w glinie, wzór został podkreślony szkliwem w kolorze złota, który pięknie komponuje się z naturalnym kolorem wypalonej ciemnej gliny, całość pokryta szkliwem transparentnym, kafle wpisują się w prostokąt o wymiarach 63/43 cm (prostokąt ten przy montażu na ścianie może ulec powiększeniu ze względu na fugę), całość będzie świetnie wyglądać w przestrzeni kuchennej, np. nad płytą elektryczną, kuchenką, również w łazience czy innym wnętrzu, płytki przykleja się do ściany klejem do glazury, odporne są na temperaturę, wilgoć, ścieralność, średnica jednego ceramicznego koła to 7 cm, grubość ok. 6 mm, istnieje możliwość zamówienia większej ilości takich kafli, polecam szczególnie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (17.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: