Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Dzikość zaklęta

Dzikość zaklęta

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Dzikość zaklęta

Dzikość zaklęta... w kamieniu.Ten „drapieżny” naszyjnik został stworzony w całości ręcznie z wykorzystaniem techniki wire wrapping. Kulki fasetowanego pirytu 4mm i 6mm o ładnym złotawym połysku oprawione zostały srebrem pr. 925, 930 i 999. Srebro poddano wielu zabiegom: od wyżarzania, formowania, młotkowania, owijania, oksydowania (do koloru czerni/głębokiego grafitu), do polerowania. Centralny kamień to skamieniałe drewno petryfikowane opalem, z którego artysta wyrzeźbił ręcznie, z niezwykłą starannością głowę lamparta. Kamień ten ma wymiary max 4cm x max 3,5cm x max 2cm Naszyjnik ma długość regulowaną 5 cm łańcuszkiem, od 46cm do 51cm, kamienie zawieszono na łańcuszku i podwójnym rzemieniu. To piękna ozdoba! Biżuteria, którą u mnie kupisz, zostanie zapakowana w ozdobne pudełko, a na potrzeby transportu - dokładnie zabezpieczona. Wystawiam paragon lub na życzenie fakturę. Serdecznie polecam!

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: