Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Do ręki > Glamour bon chic - torebka

Glamour bon chic - torebka

Autor

Daria Górkiewicz

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Glamour bon chic - torebka

Duża torebka stworzona niezwykle pracochłonną metodą ręcznego filcowania wysokogatunkowej wełny merynosów z dodatkiem jedwabiu, atłasu oraz gipiurowych koronek tzw. nunofelting. Gipiury zostały ręcznie ufarbowane na piękny srebrno - grafitowy kolor. Z jednej strony jako ozdobę użyłam gipiury, druga strona to wzór stworzony z filcu i jedwabiu. Wnętrze torby też wykonane całkowicie ręcznie z atłasu, bawełnianej koronki i atłasowej kokardy z różyczką podkreślającą styl glamour. Jako rączki zostały użyte bambusowe koła. Torba zapina się na duży garderobiany zatrzask. Wymiary zewnętrzne mierzone w najszerszym miejscu to ok 41x25 cm (mieści A4) plus 18 cm wysokość rączek. Kolory dominujące to kremowa biel, beż bambusowy, szary i grafit. Torba to efekt wielogodzinnej realizacji i jest dostępna wyłącznie w jednym, niepowtarzalnym egzemplarzu. Unikat. Torbę można prać oraz prasować. Filc urzeka swą formą i strukturą o każdej porze roku. Przekonaj się sama. Polecam...

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Do ręki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: