Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Asciano Kolczyki

Asciano Kolczyki

Autor

Kasia Rutkowska

      
154 PLN 192 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Asciano Kolczyki

Bardzo długie, lekkie, filigranowe kolczyki wykonane w całości ze srebra pr. 925 z ozdobnym motywem palemek wielkanocnych :) Doskonałe do każdego ubioru, do pracy i na szczególną okazję. Wspaniale wysmuklają twarz dzięki potrójnym łańcuszkom. Zoksydowane i wypolerowane dla dodania charakteru. Długość całkowita: 7,6cm. Szerokość w najszerszym miejscu: 1cm. Do kolczyków jest dostępna przewieszka z tym samym motywem ozdobnym.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 15/12/2017. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Lepiej w komplecie!

Ten produkt występuje także w komplecie:

Asciano (komplet)

Powyższe przedmioty osobno są warte 250 PLN. Kupując je jednorazowo w komplecie, zapłacisz tylko 213 PLN, czyli 15% (37 PLN) mniej.

kup w komplecie    kup Asciano (komplet) za 213 PLN!

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: