Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Perłowy śnieg

Perłowy śnieg

Autor

DobrawaSobieraj

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Perłowy śnieg

Naszyjnik wykonany ze srebra próby 999 i 925. Składa się z dwóch części. Pierwsza to efektowny wisior ozdobiony stylizowanymi liśćmi, ułożonymi koncentrycznie wokół centralnie umieszczonego labradorytu. Całość oksydowana, przetarta i mocno wypolerowana. Druga część to krótki naszyjnik składający się ze sznura słodkowodnych pereł w szaro srebrzystym kolorze i fasetowanych labradorytów. Naszyjnik można nosić na kilka sposobów: 1) jako całość, ponieważ łańcuszek z medalionem posiada dwa karabińczyki, za pomocą których można go łatwo przypinać 2) osobno medalion na łańcuszku 3) osobno krótki naszyjnik z pereł i labradorytów Wisior ma ok. 4,5 cm średnicy, zawieszony jest na łańcuszku rolo dł.45cm Naszyjnik z pereł ma dł. max 54 cm, sznur labradorytów dł. max 51 cm. Długość całości to 75 cm, może być dowolnie regulowana dzięki karabińczykowi wpiętemu w dowolne ogniwko łańcuszka.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Zadeklarował on, że wróci z urlopu 28/02/2022. Sprawdź dostępność pracy po tej dacie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: