Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Komplety > W ametystowej skale wykuty (komplet)

W ametystowej skale wykuty (komplet)

      

+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

W ametystowej skale wykuty (komplet)

Ciekawy komplet o surowym wyglądzie. Składa się z kolczyków oraz wisiora na łańcuszku. Kolczyki wykonane są z surowych bryłek ametystu oraz oksydowanego srebra próby 925 i 999. Zawieszone są na wygodnych, zamykanych biglach angielskich. Długość z biglami to ok. 6 cm, szerokość to ok. 0,8-1 cm. Ze względu na unikatowe egzemplarze bryłek o nieregularnym, nieco różnym kształcie kolczyki nieznacznie mogą się różnić długością lub szerokością (są to wielkości ok. 1-2mm). Naszyjnik również zrobiony jest z podobnej bryłki jak te wykorzystane w kolczykach i srebra próby 925 i 999. Zapinany jest na federing. Długość wisiorka z krawatką to ok. 5,5 cm, szerokość ok. 1,5 cm. Długość łańcuszka to ok. 47,5 - 55,5 cm. Biżuterię wysyłam zapakowaną w eleganckie pudełeczko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: