Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Summertime Glory

Summertime Glory

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Summertime Glory

Zjawiskowe kolczyki wykonane ręcznie ze srebra prób 925 i 999 oraz wysokiej jakości minerałów w bajecznych kolorach. Kolczyki są długie, połyskujące i wyraziste. Wspaniale kołyszą się z każdym ruchem głowy. Główne elementy kolczyków - kwiatowe motywy - zostały wykonane w pracochłonnych technikach jubilerskich poprzez nalutowywanie kolejnych warstw srebrna : blaszek, granulek i motywów kwiatowych. Srebro zostało przyciemnione, następnie przetarte i lekko wypolerowane dla nadania kontrastu i podkreślenia misternych zdobień i trójwymiarowości. Dzięki tym zabiegom kolczyki odbijają światło, pomimo ciemnej patyny. Z kwiatowych motywów spływa kaskada łańcuszków (rolo oraz połyskujące "żmijki") oraz fasetowanych CYTRYNÓW i gładkich TURKUSÓW ARIZONA. To radosne i wyraziste połączenie kolorów przynosi skojarzenia ciepłych słonecznych dni. Długość całkowita kolczyków : ok. 6,5cm. Średnica kwiatowego elementu : ok. 2,1cm. Waga jednego kolczyka 5,65g. Kolczyki zostaną gustownie zapakowane.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: