Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Cztery maski: Sherini, Angello, Kellio i Cameo

Cztery maski: Sherini, Angello, Kellio i Cameo

      

+ koszt przesyłki: 17.00 PLN (więcej informacji)

Cztery maski: Sherini, Angello, Kellio i Cameo

Sherini: Wykonana z gliny z dużą zawartością szamotu,który sprawia,że forma daję wrażenie surowości i mnogości różnorodnych faktur.Maska została wypalana dwukrotnie w temperaturze 1200 stopni,szkliwiona miejscowo odcieniami ciemnego kobaltu,grafitu,punktowo jest roztopione szkło na powierzchni maski.Szerokość-31cm,długość-29cm. Angello 2 Maska o niesamowitym klimacie,wykonana z gliny z dodatkiem szamotu,wypalana kilka razy w temperaturze1200stopni.Szkliwiona beżami,bielą,brązem i odrobiną turkusu.Niepowtarzalny efekt daje roztopione na powierzcni maski szkło. Szerokość-38cm,długość-28cm Kellio4 Wykonana z gliny szamotowej,wypalana w temperaturze 1200 stopni.Szkliwiona brązami,beżem i pomarańczem,miejscowo zostało roztopione szkło.Szerokość-25cm,długość-28cm. Cameo2 Z gliny szamotowej,pokryta piękną,soczystą czerwienią szkliw i odcieniami brązu,miejscowo pojawia się intrygująca zieleń.Wypalana w temperaturze 1200 stopni.Szerokość-36cm,dł.28cm.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (17.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: