Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Miedziana bransoleta - Szyk

Miedziana bransoleta - Szyk

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Miedziana bransoleta - Szyk

Bransoleta została wykonane ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Kolor użytych kryształów Swarovski elements silver shadow i burgundy może różnić się przy wyświetlaniu w zależności od indywidualnych ustawień monitora. Użytą miedź poddano wielu zabiegom: od wyżarzania, formowania, szlifowania, owijania, oksydowania, do polerowania. Ciekawy efekt dwóch kolorów uzyskano dzięki oksydowaniu do koloru głębokiej czerni bazy bransolety i wypleceniu wzoru drutem miedzianym, zabezpieczonym przed ciemnieniem. Bransoleta ma obwód 23,5cm i pasuje na większy nadgarstek o obwodzie 18-22cm. Wygodna w zakładaniu i zapinaniu. Szerokość bransolety wynosi 1,2cm. Dwa ostatnie zdjęcia prezentują bransoletę "Szyk" w towarzystwie innych bransolet z tej kolekcji. Nietuzinkowa! Biżuteria, którą u mnie kupisz, zostanie zapakowana w ozdobne pudełko, a na potrzeby transportu - dokładnie zabezpieczona. Wystawiam paragon lub na życzenie fakturę. Serdecznie polecam!

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: