Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > A Blue Sky of The Inkas

A Blue Sky of The Inkas

Autor

Almien art Studio

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

A Blue Sky of The Inkas

Eleganckie gronkowe kolczyki o nieco indiańskim charakterze, lutowane i plecione przez wiele dni w pracochłonnej technice wire--wrapping, oraz przy użyciu srebra pr.999. W bazy kolczyków wplotłam kuleczki turkusowego jadeitu, a w sercu bazy, między splotami srebra znajdują się kryształy Baroque renomowanej firmy Swarovski, w kolorze Aquamarine AB.Sploty u Kuleczki jadeitu tworzą bogate i gęste kaskady, a kompozycję dopełniają srebrne kuleczki i kryształy bicone renomowanej firmy Swarovski w kolorach Aquamarine. Kolczyki zostały zawieszone na srebrnych biglach z silikonowymi barankami (na życzenie dołożę do kolczyków również baranki srebrne, ale silikonowe zdecydowanie lepiej spełniają swoje zadanie). Kolczyki zostają zapakowane w ozdobne pudełko. *Dł. całkowita kolczyków wraz ze sztyftami- 7,5cm. WYSYŁKA POLECONYM PRIORYTETEM NA TERENIE POLSKI GRATIS!!!

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: