Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Kobalt i złoto

Kobalt i złoto

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kobalt i złoto

Niezwykle efektowny naszyjnik wykonany techniką haftu ręcznego z użyciem jedwabnych taśm zwanych sutaszem. Utrzymany w eleganckiej niezwykle kobiecej kolorystyce. Odcienie kobaltu, złota, ecru z odrobiną amarantu współgrają ze sobą tworząc pięknie uzupełniającą się spójną całość. W centrum naszyjnika umieściłam czeski kryształ Preciosa oraz kryształy Swarovskiego. Misterną oprawę tworzą kryształy i perły Swarovskiego oraz czeskie koraliki Fire Polish i japońskie TOHO. Precyzja i misterność wykonania, jak rów,nież jakość użytych materiałów nadają naszyjnikowi szlachetny i ponadczasowy charakter. Wymiary: naszyjnik jest długi - całkowita długość liczona do centralnego elementu wynosi ok 64 cm, centralny element- wys. liczona z chwostem od 18 cm czyli całkowita długość wynosi ok ok 82 cm , szer.5,5 cm, mniejsze elementy 6,5cm x 3,5 cm. Tył zabezpieczony naturalną, specjalnie przygotowaną skórą. Zostanie elegancko zapakowany. Wykonany w pojedyńczym egzemplarzu -unikat.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: