Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Lew Brąz

Lew Brąz

      
360 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Lew Brąz

Bransoletka złożona ze skórzanego paska oraz głównego elementu ozdobnego w kształcie kołatki z głową lwa, szczerzącego zęby. Bransoleta wykonana ręcznie w całości z brązu. Żłobienia i detale tworzone pod lupą. Kołatka, znajdująca się w paszczy lwa jest elementem ruchomym. Bransoleta zapinana pośrodku na magnetyczne zapięcie, z organicznikiem w postaci łańcuszka. Długość skórzanego paska: 14 cm Szerokość skórzanego paska: 23 mm Długość zdobienia: 35mm Głębokość zdobienia (wypukłość): 22mm Waga: 66.4g Biżuteria sygnowana logo ZAHARIO w postaci prostokątnej zawieszki o długości 8mm oraz szerokości 1mm. Podane wymiary mogą ulec niewielkim zmianom, ponieważ biżuteria wykonywana jest ręcznie i każdy egzemplarz jest unikatowy. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania biżuterii (długość skórzanego paska, materiał). Skontaktuj się ze mną, korzystając z formularza.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: