Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Patera Alva

Patera Alva

      
144 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Patera Alva

Przedstawiam ręcznie wykonaną paterę Alva, którą wykonałam z połączenia szkła w technice fusingu. Oznacza to iż ręcznie wycięte i ułożone kawałki szkła zostały wtopione w specjalnym piecu w przeźroczyste podłoże. Przy kolejnej "wizycie w piecu" patera otrzymała swój ażurowy kształt. Patera została utrzymana w ciemnej tonacji ożywionej dynamiczną formą. Wygięte do góry boki ostro przechodzą w płaskie dno. Patera jest produktem ręcznie wykonanym i tym samym niepowtarzalnym. Drobne niejednorodności struktury nadają jej indywidualny charakter. Doskonale nadaje się na prezent. Patera będzie dostarczana w standardowym opakowaniu wypełnionym materiałem zabezpieczającym produkt. Przybliżone wymiary: 38×20 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: