Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik wielki fluoryt tęczowy na grubym łańcuch

Naszyjnik wielki fluoryt tęczowy na grubym łańcuch

      
298 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik wielki fluoryt tęczowy na grubym łańcuch

Naszyjnik wykonany własnoręcznie, od podstaw, ze srebra próby 925 oraz wielkiego, szlifowanego fluorytu tęczowego. Kamień został oprawiony tak by niemal cały był widoczny i by światło mogło pięknie przez niego przenikać. Naszyjnik jest krótki, łańcuch o dużych, masywnych oczkach- może być także noszony osobno, bez wisiora , sam w sobie jest bardzo elegancki . Długość łańcuszka: 43cm w tym 3cm regulacji. Łańcuszek regulacyjny (koła kute ręcznie) wykończony jest szlifowanym fluorytem o barwie fioletowej. Wielkość samego kamienia w wisiorze to: dł.2.3cm/szer.2cm/gr1.3cm. Kamień ma barwę żółto-miodowa, wrzosową, fioletową a także zawiera jakby drobinki o zielonkawym wybarwieniu. Ponieważ fluoryty nie należą do twardych kamieni dlatego na jego powierzchni widać delikatne starcia, dodaje to uroki i "starości" naszyjnikowi. Naszyjnik jest właśnie w starym stylu, prosty, masywny, elegancki. Biżuteria zostanie zapakowana w pudełeczko i zabezpieczona do wysyłki. Zapraszam.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: