Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Chusteczniki > Serwetniki z rytowanymi ornamentami

Serwetniki z rytowanymi ornamentami

      
130 PLN 144 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Serwetniki z rytowanymi ornamentami

Dwa unikatowe, eleganckie serwetniki wykonane ręcznie z gliny szamotowej. Zewnętrzną powierzchnię serwetników zdobią wyrytowane ornamenty pokryte metalicznym i połyskującym w zagłębieniach szkliwem. Specjalna technika przecierania szkliwa nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Środki pokryte szkliwem w kolorze ciemnego, metalicznego złota. Wymiary każdego serwetnika: wys. – 7,7 cm (w najwyższym miejscu); szer. podstawy – 5,7 cm; środek na serwetki – 4 cm; grubość ścianek- ok. 7 mm; waga - 296 g i 304 g. Cena kompletu - 144 zł. Możliwość kupienia pojedynczego serwetnika w cenie 72 zł. Piękna i użyteczna ozdoba wnętrza. Serdecznie polecam!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Chusteczniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: