Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Rio pierścionek sutasz z muszlą Paua (Abalone)

Rio pierścionek sutasz z muszlą Paua (Abalone)

Autor

Blue Butterfly

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Rio pierścionek sutasz z muszlą Paua (Abalone)

W centrum pierścionka znajduje się piękna kropla Muszli Paua z brązowym akcentem, mieniąca się na różowo-zielono, a także w zależności od kąta padania światła na niebiesko-fioletowo.Taśma cyrkoniowa w kolorze Fuchsia nadaje pierścionkowi blasku i elegancji. Niezwykle energetyczny i kobiecy akcent na wiosnę i nie tylko :) Pierścionek posiada możliwość regulacji. Obrączka została wykonana z metalu, wolnego od niklu. Tył wykończony skórą naturalną w kolorze malinowego różu. Całość zaimpregnowana preparatem nanohybrydowym, w celu zwiększenia ochrony przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami i wilgocią. Wymiary 3,5 cm x 3 cm, waga: 5g Pierścionek został wykonany ręcznie tzw. "haft sutasz". Tasiemki są ze sobą zszyte, a nie sklejone! Wykonany w pojedynczym egzemplarzu, co czyni go dziełem unikatowym.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: