Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Kwarc z turmalinem - pierścień

Kwarc z turmalinem - pierścień

Autor

Amju Designs

      
516 PLN
+ koszt przesyłki: 34.00 PLN (więcej informacji)

Kwarc z turmalinem - pierścień

Elegancki ażurowy pierścień wykonany ze srebra próby 925, oksydowany i zmatowiony (na życzenie istnieje możliwość wypolerowania). W centrum osadzony kwarc z inkluzjami czarnego turmalinu (schrol). Turmalin w kwarcu – szlachetny kamień łączący dwie siły w jednym. Jest kamieniem posiadającym właściwości ochronne, oczyszcza i równoważy energetycznie. *Uwaga! Wszystkie produkty wysyłane są w ozdobnych pudełkach. Zakupiona biżuteria jest wysyłana z Wielkiej Brytanii, przybliżony termin dostawy około 3-5 dni roboczych* Wymiary kamienia: długość 20.0 mm, szerokość: 8.5 mm Waga: 8.0 g Wielkość pierścienia: 20 (EU), 9 (US) Wykorzystane materiały turmalin w kwarcu, srebro 925

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: