Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Bony prezentowe > Bon Prezentowy ArsNeo - 100 PLN

Bon Prezentowy ArsNeo - 100 PLN

      
100 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Bon Prezentowy ArsNeo - 100 PLN

Bon prezentowy ArsNeo o wartości 100 PLN. Doskonały pomysł na prezent dla osoby, której chcemy sprawić miłą niespodziankę, pozwalając samodzielnie wybrać sobie prezent z asortymentu ArsNeo. Zakupiony bon przesyłany jest na adres e-mailowy Kupującego w postaci elektronicznej. Można go wydrukować (najlepiej w postaci kolorowej) i wręczyć osobie obdarowywanej. Bon prezentowy jest jednorazowy. W przypadku zakupu przedmiotów o większej wartości niż kod prezentowy, obdarowywany może dopłacić różnicę. Gdy złożone będzie zamówienie na niższą kwotę, niż wartość bonu prezentowego, niewykorzystanej kwoty nie można wykorzystać później. Realizacja bonu jest prosta i intuicyjna. Osoba obdarowywana bonem podczas składania zamówienia na wybrane przez siebie przedmioty na stronie podsumowania zamówienia w odpowiednie pole wpisuje kod prezentowy, znajdujący się na bonie i klika przycisk “zastosuj bon prezentowy”. Zamówienie jest automatycznie opłacane.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bony prezentowe

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: