Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Szeroka bransoleta - Vernazza

Szeroka bransoleta - Vernazza

      
180 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Szeroka bransoleta - Vernazza

Szeroka bransoleta, wypleciona w trakcie wielu godzin pracy z tysięcy drobnych koralików najwyższej jakości: Miyuki Delica i Toho Treasure. Graficzny, mozaikowy motyw przypominające morskie fale głęboki kobalt kontrastuje z błyszczącą i matową morską zielenią oraz błękitem. Energetyczne, przyciągające wzrok zestawienie. Całość sprawia wrażenie niezwykłej, gobelinowej tkaniny, miękko układa się na nadgarstku. Zapinana na regulowane zapięcie (srebro pr. 925) ozdobione fasetowanym akwamarynem, lapis lazuli oraz chryzokolą. Szerokość: 4,5 cm. Będzie pasowała na nadgarstek 16-18 cm. Biżuterię wysyłam w eleganckim, jubilerskim pudełku, odpowiednim również jako opakowanie prezentu. Na zamówienie mogę wykonać podobną bransoletę w innych, autorskich wzorach kwiatowych, geometrycznych, abstrakcyjnych ...

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: