Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoletka sutasz Sekret Królowej Saby

Bransoletka sutasz Sekret Królowej Saby

Autor

Ozdoby Ziemi

      
320 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Bransoletka sutasz Sekret Królowej Saby

Jak wiecie, kocham starożytną biżuterię, więc stworzyłem tę bransoletkę „Sekret Królowej Saby”, której, jak myślę, nie wstydziłaby się Królowa Saby – wielokrotnie wymieniana w Biblii. Opowieść o jej wizycie u króla Salomona pojawia się w żydowskich, arabskich i etiopskich opracowaniach i stała się przedmiotem jednej z najbardziej rozpowszechnionych i płodnych cykli legend Orientu. Użyłam pastylki jaspisu brązowo-turkusowego, koraliki Fire Polish, Toho, Miyuki Tile i SuperDuo oraz wiskozowy sznurek sutasz. Wykorzystałam taśmy sutaszowe w kolorach: turkusowym i chabrowym oraz skręcany metaliczny sznurek. Bransoletka ma wymiary 20x4.2 cm (max obwód nadgarstka to 18.5 cm). Tył wykończony turkusową alcantarą. Zapięcie w kolorze gunmetal typu slide. Bransoletka zaimpregnowana specjalnym nanoimpregnatem, który chroni również od wilgoci. Dzięki temu bardzo długo od momentu zakupu będą cieszyć właścicielkę swoim pięknym wyglądem. Bransoletkę otrzymasz w pudełku jubilerskim.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: