Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoletka sutasz Karnival Yang

Bransoletka sutasz Karnival Yang

Autor

Ozdoby Ziemi

      
228 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Bransoletka sutasz Karnival Yang

Bransoletka Karnival Yang nawiązuje przez ornamentykę i kolorystykę – złoty do słynnego karnawału w Rio de Janeiro, podczas którego w rytm muzyki na ulicach tańczą przedstawiciele kilkudziesięciu szkół samby. Wszyscy obecni, przebrani i nie, przyłączają się do tanecznego korowodu poruszającego się w rytmie samby, bossa novy lub rocka. Jeśli chciałbyś uchwycić ducha tych barwnych chwil - ta bransoletka jest dla Ciebie. Użyte materiały to perła majorka, koraliki Fire Polish i Toho, acetatowy sznurek sutasz. Wykorzystałam taśmy sutaszowe w kolorze czarnym i złotym metalicznym. Bransoletka ma wymiary: 21,5 cm x 3,5 cm, idealna na nadgarstek 17-18 cm . Tył wykończony czarną alcantarą. Bransoletka zaimpregnowana specjalnym nanoimpregnatem, który chroni również od wilgoci. Dzięki temu bardzo długo od momentu zakupu będzie cieszyć właścicielkę swoim pięknym wyglądem.Bransoletkę otrzymasz w pudełku jubilerskim.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: