Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Na ramię > Egzotycznie, białe i czarne

Egzotycznie, białe i czarne

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Egzotycznie, białe i czarne

Moja interpretacja B&W - ta, w stylu egzotycznym. Torebka czarna, lekka, miękka, ale trzymająca fason, w dodatku odporna na zgniecenia. Wykonana z lekko kreszowanej bawełny, ozdobiona aplikacjami z tkaniny batikowej. Z tyłu także akcent, a w środku filuterna mała kosmetyczka nawiązująca nieco przekornie do motywów torby i idealnie pasująca do wnętrza. W śodku czana podszewka ma zaakcentowane materią w paseczki kieszenie. Torba zapina się na zamek błyskawiczny, jak wszystkie moje torby, wewnątrz jedna kieszonka na suwak, otwarta duża i malutka. Torba ma kształt trapezu. Wymiary: szerokość na dole 35cm, na górze 30cm, wysokość 36cm, głębokość (trzeci wymiar) 9cm

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: