Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Albumy > Vintage Time - Księga Gości

Vintage Time - Księga Gości

Autor

CraftHobby Oliwiaen

CraftHobby Oliwiaen

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
150 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Vintage Time - Księga Gości

Wyjątkowa księga gości w stylu vintage. Wykonana całkowicie ręcznie. Okładki oklejone bezkwasowymi papierami do scrapbookingu, ozdobione na froncie misternie wycinaną ramką, bogatą kompozycją kwiatową i perełkami. Na sprężynie przewiązana koronka i postarzana zawieszka w kształcie kluczyka. Na wewnętrznej okładce kieszonka na płytę CD. Narożniki zabezpieczone ozdobnymi okuciami. Na tylnej okładce delikatny motyw stemplowany i tekturowy napis "Dziękujemy". Okładka oddzielona od kart ozdobną kalką. Zawiera 40 ozdobnych kart jednostronnie drukowanych - gładka strona idealnie nadaje się na wklejanie zdjęć weselnych. Format A4. Wraz z kartą ślubną "Vintage Time - W Dniu Ślubu" może stanowić idealny prezent ślubny! UWAGA: Na życzenie mogę dodać np. imiona Nowożeńców w ramce na froncie oraz dodatkową kartę z tekstem do Gości.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Albumy

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (15.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: