Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Flouence Denim Blue

Flouence Denim Blue

      
106 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Flouence Denim Blue

Eleganckie, zwracające uwagę kolczyki z lekką nutką baroku:) Wykonane z wykorzystaniem technik beading na bazie kryształów Swarovski Rivoli Denim Blue (śr. 14 mm) w pięknym przejrzystym odcieniu koloru granatowego. Kryształy oplecione są koralikami TOHO w kolorach granatowym, niebieskim oraz srebrnym. Kryształy wykończone są perłami Swarovskiego w kolorze Petrol (śr. 3 i 4 mm), które nadają całości kształt wachlarzy. Tylna strona kryształu także jest opleciona, co jest widoczne na ostatnim zdjęciu. Element pleciony w najszerszym miejscu ma ok. 2,5 cm szerokości, długość 2,3 cm, długość całkowita z biglem 4 cm. Elementy plecione zamocowane są za pośrednictwem kuleczek ze srebra (1,8 mm śr., pr. 925) na wygodnych biglach angielskich (srebrno pr. 925). Kolczyki są bardzo lekkie – jeden waży 3 gramy. Na indywidualne zamówienie mogę wykonać w tym stylu inne elementy biżuterii do kompletu. Wzór (projekt autorski) mogę wykonać także w innych kolorach. Biżuterię wysyłam w pudełku jubilerskim.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: