Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoleta Coda

Bransoleta Coda

Autor

silvertechnoart

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Bransoleta Coda

Niesamowita, bajkowa, a zarazem tajemnicza bransoleta "Coda", wykonana od podstaw ręcznie, tradycyjnymi technikami złotniczymi, ze srebra pr. 925. Wyjątkowo pracochłonna, dla wymagającej pani. Do bransolety został przymocowany łańcuszek z kulkami, dodający jej delikatności i lekkości, zakończony karabińczykiem. Daje to możliwość dwukrotnego "owinięcia" nadgarstka, w rozmaitych kombinacjach, przez co bransoleta na pewno nie pozostanie nie zauważona... Została wykonana w rozmiarze raczej standardowym (obwód nadgarstka max. 18 cm) Nie ma możliwości regulacji poprzez "doginanie" gdyż bransoleta jest dosyć sztywna, przez co łatwo byłoby ją uszkodzić. Srebro oksydowane i polerowane. Długość całkowita około 16 cm + "przerwa" 3 cm. Szerokość około 1,2 cm. Długość łańcuszka - 41 cm. Waga całkowita - 25,5 gr. Bransoleta została ocechowana w Urzędzie Probierczym. Przedmiot zostanie zapakowany w eleganckie pudełeczko. Idealna na prezent. Gorąco polecam.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: