Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Feniks naszyjnik z kamieniem księżycowym

Feniks naszyjnik z kamieniem księżycowym

Autor

Kraina Srebrnych Kwiatów

Kraina Srebrnych Kwiatów

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
1200 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Feniks naszyjnik z kamieniem księżycowym

Zrodził się w żarze 800 stopni Celsjusza aby po wystygnięciu zapłonąć chłodnym blaskiem srebra a życia dodał mu niebiebieski magnetyczny płomień kamienia księżycowego. Feniks. Wisior powstał od podstaw ręcznie, rzeźbiony pióro po piórze przez mnie. Nie będzie takiego drugiego. Zdobią go piękne, mikrofasetowane kamienie: kwarce mystic, kwarce crystal, labradoryty i iolity. Feniks mierzy 4,8 cm szerokości i 6 cm wysokości oraz 8,7cm mierzy dodatkowy "ogon". Całkowita długość naszyjnika to 57 cm plus 14,7 cm feniksa wraz z "ogonem". Praca jest sygnowan moim imiennikiem i cechowana w Urzędzie Probierczym próbą srebra 925. Polecam jako wyrazistą i niebanalną ozdobę dekoltu.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (15.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: