Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Dodatki > Inne > Barcelona - jedwabny,ręcznie malowany szal

Barcelona - jedwabny,ręcznie malowany szal

      
198 PLN
+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Barcelona - jedwabny,ręcznie malowany szal

Unikatowy, ręcznie malowany szal wykonany z naturalnego jedwabiu, wg autorskiego projektu. Połączenie różnych odcieni fioletów, czerwieni i szarości doda koloru pochmurnym dniom.. Profesjonalne farby utrwalane parą gwarantują niezwykłą trwałość kolorów i miękkość szala. Delikatna, zwiewna tkanina pongee 5 (gramatura 20g/m²) obrębiona ręcznie jedwabną nicią czynią szal wyjątkowym dodatkiem do ubrania. Wymiary 140 x 35cm (±2cm). Szal sygnowany. Wyrób można prać ręcznie w środkach przeznaczonych do wełny i jedwabiu w temperaturze do 40ºC i prasować na wilgotno. Szczegółowy przepis prania dołączony jest do wyrobu. Mogę powtórzyć ten sam wzór w innej kolorystyce. Szal będzie zapakowany w pudełko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (13.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: