Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Komplety > Midnight Special (komplet)

Midnight Special (komplet)

      
brak ceny
+ koszt przesyłki: 17.00 PLN (więcej informacji)

Midnight Special (komplet)

Ekskluzywny komplet biżuterii - kolczyki i wisior na łańcuszku wykonany ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Komplet powstał ze srebra próby 999 i 925 oraz fasetowanych oponek granatu i maleńkich kuleczek tytanowego hematytu. Do eterycznej siateczki ze srebra "przyszyłam" srebrnym drucikiem dziesiątki maleńkich granatów i hematytów. Komplet pięknie skrzy się różnokolorowymi hematytami. Misterny i bardzo pracochłonny projekt. Całość oksydowana i starannie polerowana. Biżuteria ocechowana i sygnowana. Do wysyłki biżuterię pakuję w ozdobny woreczek oraz eleganckie pudełko. Długość wisiora mierzona z kółeczkiem u góry: 7 cm. Średnica ozdobnego elementu: 4,7 cm. Długość łańcuszka: 52 cm. Waga:23 g. Całkowita długość kolczyków: 7,3 cm. Średnica: 3,6 cm. Waga jednego kolczyka: 8,5g. Waga całości: 40 g.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (17.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: