Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Księżycowe zaręczyny - srebrny pierścionek

Księżycowe zaręczyny - srebrny pierścionek

      
500 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Księżycowe zaręczyny - srebrny pierścionek

Romantyczny i delikatny pierścionek z naturalnym, szlifowanym kamieniem księżycowym. "Księżycowe oko" osadzone zostało centralnie wśród splotów ażurowej, bogato zdobionej srebrnej obrączki (srebro próby 925). Wśród florystycznego, jasnego motywu wyróżniają się polerowane złocone kulki - "krople rosy" (srebro 925 złocone złotem 14k). Pierścionek prezentuje się bardzo elegancko i hipnotyzuje błękitnym ogniem zaklętym wewnątrz kamienia księżycowego... Pierścionek wykonany od podstaw ręcznie według autorskiego projektu i przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych. Rozmiar jubilerski pierścionka to 14,5 (średnica obrączki: 16,8mm), szerokość obrączki - 5-6 mm a średnica kamienia księżycowego - 6mm. Wszystkie prace wykonuję z najwyższą starannością zgodnie z własnym autorskim projektem. Każdy przedmiot jest unikatowy i opuszcza moje studio elegancko zapakowane - idealne na prezent :) Zapraszam do zapoznania się z moimi pozostałymi pracami.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: