Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Porcelanowy kubek Classic - "White Ring" - 250ml

Porcelanowy kubek Classic - "White Ring" - 250ml

Autor

Crystalline Obsession

Crystalline Obsession

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      

+ koszt przesyłki: 24.00 PLN (więcej informacji)

Porcelanowy kubek Classic - "White Ring" - 250ml

Porcelanowy kubek/filiżanka (250ml) - szkliwo własnej produkcji: "White Ring"- unikatowa technika szkliw krystalicznych. Kolorystyka: zielone kryształy z białą obwódką na zielono czarnym tle. Środek kubka transparentny (naturalny kolor porcelany). CZYM SĄ SZKLIWA KRYSTALICZNE? Technika krystaliczna daje unikatowe rezultaty lecz jest również bardzo trudna w kontrolowaniu. Wszystkie szkliwa tworzymy w naszej pracowni od podstaw. Kryształy, które rosną podczas wypału ceramiki mogą przybierać różne formy, kolory, struktury i rosną w przypadkowych miejscach. Proces można porównać do tworzenia się lodowych struktur na szybach w mroźne dni. Na całym świecie nie ma dwóch identycznych przedmiotów pokrytych szkliwem krystalicznym. Posiadając przedmiot wykonany w tej technice, możemy być pewni jego wyjątkowości i niepowtarzalności! Rozmiary/Materiały: Wysokość: 8,0 cm Średnica górna: 7,0 cm Pojemność pełna: 250 ml Materiał: wysokiej jakości 100% porcelana z Francji

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (24.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: