Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Kambaba,naszyjnik,haft koralikowy

Kambaba,naszyjnik,haft koralikowy

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Kambaba,naszyjnik,haft koralikowy

Wyrazisty naszyjnik został wykonany techniką haftu koralikowego w stylistyce orientalnej. Jego kolory to czarny, zielony, zgaszony pomarańczowy, metaliczny brąz. W centralnym miejscu umieszczony został plaster naturalnego Jaspisu Kambaba 45/33 mm. Na powierzchni koloru oliwkowej zieleni podziwiać możemy piękną, ciemną mozaikę. Nad kroplą jaspisu znajduje się mały, ozdobny kaboszon z wytłoczonym ornamentem w kolorze mosiężnym. Zawieszka zakończona ozdobnymi frędzelkami. Całość opleciona koralikami Toho, kuleczkami Round Beads, SuperDuo, Fire Polish i kwadracikami Tile. Zawieszka umieszczona została na ręcznie wykonanym sznurze ściegiem CRAW w tych samych kolorach co zawieszka. Tył podszyty czarną skórką. Zapięcie metalowe 15/8 mm w kolorze mosiężnym. Wymiary: szerokość zawieszki w najszerszym miejscu 6,5 cm, długość zawieszki z koralikową krawatką i frędzlami 19,5 cm, długość sznura z zapięciem 65 cm + 5 ogniwek przedłużających. Biżuterię wysyłam w ozdobnym pudełeczku.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: