Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Broszki > Srebrna broszka wisior z różowym kwarcem,kamienie

Srebrna broszka wisior z różowym kwarcem,kamienie

Autor

AmberGallery

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Srebrna broszka wisior z różowym kwarcem,kamienie

Srebrna broszka wisior z różowym kwarcem, kamieniem księżycowymi i bursztynem -ID:170961 Srebrny broszko-wisior z pięknym, naturalnym bursztynem, różowym kwarcem i kamieniem księżycowym oprawionymi w polerowane, miejscowo złocone srebro. Całość wykonana ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych metod złotniczych. Broszka jest skatalogowana i sygnowana nazwiskiem autora. Przy sprzedaży dołączamy certyfikat potwierdzający autorstwo podpisany przez Jana Pomianowskiego. Średnica ok. 6,7 c, Waga 37 g. Autor Jan Pomianowski

Twórca tej pracy wkrótce będzie na urlopie. Prosimy o jak najszybsze opłacenie zamówienia. Jeżeli wpłata za ten przedmiot nie zostanie zaksięgowana do 20/12/2017, to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że w takim wypadku wyśle ją 28/12/2017. Jeżeli akceptujesz takie warunki, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Broszki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: