Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > szlachetny opal w blasku złota

szlachetny opal w blasku złota

Autor

Pracownia Neores

      
2160 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

szlachetny opal w blasku złota

Zjawiskowy opal szlachetny o wspaniałej, rzadkiej strukturze plastra miodu. Pochodzenie Etiopia. Kamień najwyższej jakości, trójwymiarowa opalizacja na całej powierzchni, tańcząca podczas poruszania,odcienie błękitu, zieleni, złota i fioletu. Okazały kamień oprawiony własnoręcznie w 14-karatowe złoto (pr.585). Prosta klasyczna carga podkreśla tajemniczą aurę kamienia wraz z jego pięknym kształtem perfekcyjnie oszlifowanego kaboszonu. Wymiary oprawy 18 x 13 mm,długość z krawatką 27 mm. Opal 5 Ct! Wisior niezwykły,magiczny,jednocześnie minimalistyczny i bardzo elegancki.Jak wszystkie prace sygnowany autorskim imiennikiem oraz ocechowany próbą w urzędzie probierczym. Wisior zapakowany w ozdobne pudełeczko. Bezpłatna przesyłka kurierska.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: