Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > W cieniu tęczy - naszyjnik ze srebra i fluorytu

W cieniu tęczy - naszyjnik ze srebra i fluorytu

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

W cieniu tęczy - naszyjnik ze srebra i fluorytu

Elegancki naszyjnik wykonany ze srebra próby 925. Przepiękne pasiaste kamienie: fluoryt i barwiony agat ujęłam oprawą ze srebra o płynnych liniach. Srebru nadałam satynową powierzchnię i zawiesiłam na rzemieniu z miękkiej skóry ekologicznej. Kamienie mienią się w odcieniach morskiej zieleni i fioletu, mniejszy jest częściowo transparentny. Naszyjnik zapina się na karabińczyk z regulacją. Jeśli cenisz elegancję oraz wyrazistą biżuterię, która potrafi dopełnić nie jedną kreację, to ten naszyjnik będzie dla Ciebie idealny. *GRATIS - przesyłka kurierska :) Wymiary: Obwód rzemienia: 40.0 cm + 7.0 cm regulacja Wielkość metaloplastyki: 11.0 x 4.5 cm Wielkość agatu: 3.7 x 4.8 cm Waga srebra: 21.0 g

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: