Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Albumy > Księga gości - Marokańska koniczyna

Księga gości - Marokańska koniczyna

Autor

made by eight

      
120 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Księga gości - Marokańska koniczyna

Księga gości weselnych lub komunijnych. W centralnej części okładki znajduje się miejsce na personalizację. Na okładce wygrawerujemy podane przez Państwa imiona oraz datę (lub inny tekst wedle życzenia). Na pierwszej stronie również istnieje możliwość zamieszczenia np. dedykacji. Prosimy o podanie tych danych podczas składania zamówienia. Okładka wycięta jest laserowo z dwóch warstw co daje ładny efekt przestrzenny. Ażurowy wzór sprawia, że księga jest niezwykle efektowna. Została zaprojektowana i wykonana w całości w Polsce w naszej brzeskiej pracowni. Wewnątrz znajduje się 50 kart na wpisy z nadrukowanymi liniami ułatwiającymi pisanie. Wielkość kart : A4 (210x297mm). Księgę wysyłamy w tekturowej kopercie, zabezpieczającej na czas transportu i w czasie przechowywania w domu. Czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Albumy

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: