Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Cherry srebrny nzaszyjnik,sznur szydełkowy

Cherry srebrny nzaszyjnik,sznur szydełkowy

      
1950 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Cherry srebrny nzaszyjnik,sznur szydełkowy

Srebrny naszyjnik wykonany w całości ręcznie. Wisior naszyjnika został wykonany ze srebra próby 930 i 999 i przedstawia kwitnącą gałąź wiśni, został zawieszony na sznurze czerwonych korali, które łączą się za pomocą ręcznie kutych srebrnych zapięć z długim sznurem czarnych koralików, wykonanym metodą sznura szydełkowo – koralikowego. Wymiary srebrnej zawieszki w najszerszym miejscu: ok. 35x35mm, długość z krawatką 47mm, długość naszyjnika z zapięciem ok 139cm, długość czarnego sznura koralikowego ze srebrnymi okuciami ok 118cm. Naszyjnik do noszenia w całości jako krótki naszyjnik przy szyi, do fantazyjnego wiązania lub noszenia samej części sznura szydełkowo – koralikowego. Naszyjnik został mocno zoksydowany i wypolerowany. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Paczkomat InPost (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: