Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ilustracje, rysunki, fotografia > Grafika 77 - macierzyństwo

Grafika 77 - macierzyństwo

Autor

Maja Gajewska

      
144 PLN
+ koszt przesyłki: 17.00 PLN (więcej informacji)

Grafika 77 - macierzyństwo

Grafika wykonana techniką mieszaną (giclée+rysunek isografem) na białym, matowym o lekko fakturowanej powierzchni, graficznym papierze Canson 160g. Format 30x21 cm. Praca jest oprawiona - czarna, aluminiowa, satynowa rama oraz grafitowe passe partout. Praca gotowa do powieszenia na ścianie. W autorskich grafikach widoczne jest minimalistyczne podejście do formy i koloru. Spokój białego, uzupełnia się idealnie z elegancją czarnego. Nieustająco jest to połączenie modne, a czarno-białe wykończenia wnętrza wyglądają bardzo efektownie, ocieplając puste ściany minimalistycznych, eklektycznych czy loftowych powierzchni. Większość prac przedstawia relacje międzyludzkie w oszczędnym i nieco enigmatycznym stylu. W wielu z nich możemy odnaleźć również inspiracje kształtami zaobserwowanymi w naturze, czy też dziecięcym świecie. Unikalna kreska została dostrzeżona przez pracownie architektoniczne oraz dekoratorów wnętrz, którzy chętnie sięgają po grafiki w swoich projektach.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ilustracje, rysunki, fotografia

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (17.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: