Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Obrazy > drewniany obrazek ze srebrem chrzest komunia

drewniany obrazek ze srebrem chrzest komunia

      
300 PLN
+ koszt przesyłki: 11.00 PLN (więcej informacji)

drewniany obrazek ze srebrem chrzest komunia

Praca została wykonana własnoręcznie według autorskiego projektu. Jest to obrazek religijny nawiązujący delikatnie do starych ikon podróżnych którego bazę stanowi drewniana podstawa a głównym motywem srebrny obraz z Chrystusem na krzyżu. Materiały: drewno lipowe oraz srebro 925. Wymiary drewna: 12cm/8cm/2cm. Kamień: Kyanite. Rozmiary obrazka dają możliwość zarówno postawienia go na półce, powieszenia na ścianie ( z tyłu otwór) jak i zabrania ze sobą w podróż. Każda praca ma certyfikat autentyczności z nr. jednostkowym, jest sygnowana imiennikiem twórcy, ocechowana przez urząd probierczy. Praca oraz jej Projekt stanowią utwory chronione przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Objęty jest zgłoszeniem wzoru przemysłowego do Urzędu Patentowego RP. Reprodukowanie ich, kopiowanie, wprowadzanie ich kopii do obrotu lub korzystanie z nich w jakikolwiek sposób jest zabronione/stanowić będzie naruszenie praw twórcy. Całość zapakowana w ozdobne pudełko. Zapraszam.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Obrazy

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (11.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: