Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Obrazy > obrazek rzeźbiony ze srebrnym krzyżem

obrazek rzeźbiony ze srebrnym krzyżem

      
168 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

obrazek rzeźbiony ze srebrnym krzyżem

Praca wykonana własnoręcznie według autorskiego projektu. Jest to obrazek religijny którego bazę stanowi rzeźbiona drewniana podstawa a głównym motywem srebrny Krzyż z Chrystusem. Materiały:srebro oraz drewno lipowe- ozdobione we wzory, malowane (kolor niebieski i bordowy),przecierane (do użytku wewn). Srebro oksydowane. Wymiary drewna 13,5cm/8,5cm/2,5cm. Rozmiary obrazka dają możliwość zarówno postawienia go na półce, powieszenia na ścianie ( z tyłu otwór) jak i zabrania ze sobą w podróż. Każda praca ma certyfikat autentyczności z nr. jednostkowym, bitą próbę oraz jest sygnowana imiennikiem twórcy. Praca oraz jej Projekt stanowią utwory chronione przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Objęty jest zgłoszeniem wzoru przemysłowego do Urzędu Patentowego RP. Reprodukowanie ich, kopiowanie, wprowadzanie ich kopii do obrotu lub korzystanie z nich w jakikolwiek sposób jest zabronione/stanowić będzie naruszenie praw twórcy. Całość zapakowana w ozdobne pudełko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Obrazy

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: