Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Srebrem Haftowane :)

Srebrem Haftowane :)

Autor

Natart Klimas

      
450 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Srebrem Haftowane :)

Połączenie dwóch rękodzielniczych światów i jakże różnych materiałów :) mojego srebra i koronki koniakowskiej ;) Wisior zaprojektowany i ręcznie wykonany przeze mnie od podstaw z czystego srebra. Pokryty oksydą i wypolerowany, aby uwidocznić detale. W centrum wisiora zatopiłam w żywicy oryginalną koronkę koniakowską. Napiszę kilka słów o tej koronce... Jest to najstarsza koronka pochodząca z Trójwsi, tak zwana koronka teneryfowa inaczej koluszkowa. Nazwa pochodzi od kółeczka (koluszka), na którym wykonuje się ową koronkę igłą i cieniutką nitką :) Dziś zostało już tylko kilka koronczarek, które wykonują ten tradycyjny haft.. między innymi mistrzyni precyzji Maria Legierska, która wykonała dla mnie tą piękną koniczynkę :) tak, tak...to jest koniczynka czterolistna z łodyżką. Do dziś jest jednym z motywów zdobniczych tradycyjnego czepca góralskiego, który właśnie wykonuje się na koluszku. Długość wisora wraz z ruchomą zawieszką wynosi 4,5 cm, w najszerszym miejscu ma 3,2 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: