Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Srebrem Haftowane :)

Srebrem Haftowane :)

Autor

Natart Klimas

      
450 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Srebrem Haftowane :)

Połączenie dwóch rękodzielniczych światów i jakże różnych materiałów :) mojego srebra i koronki koniakowskiej ;) Wisior zaprojektowany i ręcznie wykonany przeze mnie od podstaw z czystego srebra. Pokryty oksydą i wypolerowany, aby uwidocznić detale. W centrum wisiora zatopiłam w żywicy oryginalną koronkę koniakowską. Napiszę kilka słów o tej koronce... Jest to najstarsza koronka pochodząca z Trójwsi, tak zwana koronka teneryfowa inaczej koluszkowa. Nazwa pochodzi od kółeczka (koluszka), na którym wykonuje się ową koronkę igłą i cieniutką nitką :) Dziś zostało już tylko kilka koronczarek, które wykonują ten tradycyjny haft.. między innymi mistrzyni precyzji Maria Legierska, która wykonała dla mnie tą piękną koniczynkę :) tak, tak...to jest koniczynka czterolistna z łodyżką. Do dziś jest jednym z motywów zdobniczych tradycyjnego czepca góralskiego, który właśnie wykonuje się na koluszku. Długość wisora wraz z ruchomą zawieszką wynosi 4,5 cm, w najszerszym miejscu ma 3,2 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: