Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Baby blue - kolczyki makrama,len

Baby blue - kolczyki makrama,len

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Baby blue - kolczyki makrama,len

Piękne, dwuczęściowe, efektowne kolczyki o nieco orientalnym charakterze, wykonane w technice makramy z wysokiej jakości włóczki lnianej, srebra oraz stali chirurgicznej. Cudownie lekkie, miękkie, przyjemne w dotyku. Idealne do letnich stylizacji :) Można je nosić na dwa sposoby - jako kolczyki-koła lub kolczyki wiszące, na biglach angielskich. Baza i bigle angielskie - srebro próby 925, elementy łączące - stal chirurgiczna. Kolczyki zostały zaprojektowane i wykonane przeze mnie od podstaw z doskonałej jakości włóczki lnianej produkcji włoskiej w pastelowych kolorach, zabezpieczonych dodatkowo specjalistycznym, hydrofobowym impregnatem do tkanin. Stal chirurgiczna nie powoduje alergii, dlatego polecana jest szczególnie osobom o wrażliwej skórze. W makramowe sploty w błękitnym kolorze wkomponowałam srebrne koraliki szklane o satynowej powierzchni. Wymiary: długość: 10,5 cm szerokość: 3 cm waga pojedynczego kolczyka: 3,6 g Biżuteria zostanie elegancko zapakowana :)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: