Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Podmorska baśń - srebrny wisiorek z kianitem

Podmorska baśń - srebrny wisiorek z kianitem

      
798 PLN
+ koszt przesyłki: 20.00 PLN (więcej informacji)

Podmorska baśń - srebrny wisiorek z kianitem

Delikatny, choć wyrazisty wisiorek ze srebra próby 925. W centrum owalu ze srebra umieściłam kianit o intensywnie niebieskiej barwie i otoczyłam go ręcznie rzeźbionymi elementami z masy termoutwardzalnej, którą zabarwiłam na różne odcienie błękitu oraz bieli. Dzięki tym elementom wisiorek zyskał na przestrzenności, ale nadal pozostał bardzo lekki. Po dokładniejszym przyjrzeniu uważny obserwator dostrzeże w tych formach kształty podwodnych roślin i muszli. Zawieszkę umieściłam na łańcuszki typu żmijka z zapięciem karabińczykowym i regulacją z moim logo. Jeśli bliska jest Ci ręcznie robiona biżuteria wykonana tylko w jednym egzemplarzu, to ten wisiorek będzie dla Ciebie idealny. Wymiary: Wysokość x szerokość: 4.3 x 3.2 cm Długość łańcuszka: 45.0 cm + 8.0 cm regulacja Waga srebra: 14.0 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (20.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: