Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > METEORYT MUONIONALUSTA

METEORYT MUONIONALUSTA

Autor

Pracownia Neores

      
372 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

METEORYT MUONIONALUSTA

Bardzo surowy okazały wisior wykonany ze srebra próby 925, oksydowanego i przetartego oraz unikatowego meteorytu żelaznego, jednego z najstarszych znanych na świecie!!! Substancja meteorytu pochodzi z jądra niewielkiej asteroidy, która rozpadła się około 400 mln lat temu. Meteoryt piękny, srebrzysty, połyskliwy,o unikalnej,charakterystycznej tylko dla niego strukturze. Przepięknie połyskuje srebrem i złotem, niczym piryt. Wygląda jak kawał srebra. Pochodzenie: Szwecja, znaleziony w 1906 roku. Wisior dla niego lub dla niej. Kawałek kosmosu noszony na szyi. Wymiary oprawy 38 x 26 mm.Waga wisiora 10 gramów.W sprzedaży bez rzemienia, można dokupić.Zostanie zapakowany w ozdobne pudełeczko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: