Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Pisces – Ryby

Pisces – Ryby

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Pisces – Ryby

Ekskluzywne i efektowne kolczyki z okazami mszystego Kyanitu. Ten rzadki minerał występuje pod postacią kryształów o barwie nasyconego granatu z widocznymi ciemnymi inkluzjami powodującymi efekt ‘ławicy’ wewnątrz kamienia. Kyanity użyte w tej pracy mierzą 1,7 cm a ich powierzchnia szlifowana jest w rozetę pięknie odbijającą światło. Kolczyki wykonałam od podstaw ręcznie z fakturowanego srebra, które w górnej części kompozycji zostało przyciemnione i przetarte dla uzyskania efektu ‘vintage’. Dolna część z osadzonymi kamieniami to jasne srebro miejscowo pokryte 24k złotem. Dla podkreślenia złoceń u dołu kolczyki zawieszone są na srebrnych, złoconych biglach typu kajdanki. Kamienie w rzeczywistości prezentują się o wiele ciekawiej, zdjęcia nie oddają ich uroku. Długość kolczyka z zapięciem: 5,8 cm. Masa kolczyka: 6,5 g. Możliwa jest wymiana zapięcia na inne - proszę o kontakt. Praca wykonana w pojedynczym egzemplarzu. Do wysyłki zostanie spakowana w ozdobne pudełko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (17.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: