Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Irysy - eleganckie,ażurowe kolczyki ze srebra.

Irysy - eleganckie,ażurowe kolczyki ze srebra.

      
599 PLN
+ koszt przesyłki: 26.00 PLN (więcej informacji)

Irysy - eleganckie,ażurowe kolczyki ze srebra.

Ekskluzywne kolczyki z kolekcji "Komorebi* wykonane ze srebra próby 925. Ażur ręcznie wycięłam ze srebrnej blachy, której nadałam matowe wykończenie. Pod ażurami podwiesiłam przezroczyste cyrkonie. Na ostatnich dwóch zdjęciach widoczny jest wisiorek do kompletu, również dostępny w sprzedaży na Arsneo. * KOMOREBI - w języku japońskim oznacza "Promienie słoneczne przesiane przez liście drzew." Pod tą nazwą kryje się kolekcja eleganckich kolczyków, ręcznie wyciętych ze srebrnej blachy połączonej z barwnymi cyrkoniami. Każda para powstała tylko w jednym egzemplarzu, a inspiracją przy tworzeniu była dla mnie moda okresu Secesji. Szerokość: 1.4 cm Długość: 6.3 cm (wraz z biglami) Waga srebra w obu kolczykach: ok. 5.0 g Waga jednego kolczyka: 6.0 g Bigle są zamykane.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 11/10/2018. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (26.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: